Často kladené dotazy

1. Je služba instastories zdarma? Ano, služba je zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků. 


2. Mohu prohlížet všechny profily na Instagramu? Aby bylo možné sledovat vývoj profilu, je třeba jej do naší databáze nejdříve přidat. Sledovat lze všechny profily kromě soukromých. 

3. Jak přesné jsou údaje? Údaje se automaticky několikrát denně aktualizují přímo ze serverů Instagramu. V historii tedy můžete sledovat vývoj profilu v několika dnech. Je možné, že současný stav sledujících nebude v některé časy zcela aktuální. 

Při vložení profilu do databáze se ihned načtou aktuální údaje profilu. Dále budou data aktualizována automaticky. Ve většině případů nikdy nebude v současné době stav sledujících, sledovaných a dalších údajů stejný u nás a na serverech Instagramu  

4. Uvidí profily v databázi každý? Ano, v přehledu lze zobrazit všechny sledované profily v databázi. 

5. Lze z databáze profil odebrat? Ano, můžete nás kontaktovat a profil odebereme. 

6. Lze účet smazat? Přímo ve správě Vašeho účtu máte volbu jeho trvalého smazání. Tato akce nelze vrátit zpět!

7. Jsou grafické statistiky aktuální? Grafy se aktualizují vždy automaticky po jednom dni. 

8. Budou uložené profily v databázi uloženy navždy? Ne, z důvodu velké zátěže na databázové servery budou některé profily pravidelně promazávány. Proto doporučujeme provádět vlastní zálohy pomoci exportu do PDF nebo csv. 

9. Mohu statistiky o profilu získávat také na email? Ano, v uživatelském účtu máte možnost aktivovat si denní zasálání notifikací na Váš email.